Czwartek, Grudzień 12, 2019
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 158
Najnowszy Użytkownik: Damian93
O NAS

O NAS


"Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe"

A r t h u r   C . C l a r k e

Szanowni Państwo 


Psychologiczne Centrum Rozwoju jest instytucją świadczącą profesjonalną pomoc w zakresie poradnictwa, diagnozy i terapii psychologicznej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajmujemy się doradztwem zawodowym oraz socjoterapią.


 

Organizujemy profesjonalne
szkolenia, warsztaty, kursy kwalifikacyjne
prowadzone przez dyplomowanych psychologów, pedagogów, terapeutów, trenerów.Psychologiczne Centrum Rozwoju to miejsce, gdzie w profesjonalny sposób przyczyniamy się do rozwoju naszych klientów. Z pełnym zaangażowaniem dążymy, by proponowane przez nas formy i tematy szkoleń poszerzały Państwa potencjał w zakresie kompetencji i doświadczenia na gruncie indywidualnym jak i zawodowym. Nasze kursy pozwolą Państwu uzupełnić wiedzę oraz podnieść kwalifikacje zawodowe. Oferujemy różnorodne metody szkoleniowe pozwalające na optymalne połączenie elementów wiedzy teoretycznej z ich praktycznym zastosowaniem.Zwiększanie kompetencji pracowników jest jednym z kluczowych warunków rozwoju przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szkolenia na zmówienie. Proponowane przez nas szkolenia wyjazdowe (realizowane w siedzibie zamawiającego) są doskonałym rozwiązaniem dla instytucji chcących przeszkolić swych pracowników w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Forma szkoleń organizowanych wewnątrz firmy daje możliwość dopasowania zarówno zakresu merytorycznego jak i rodzaju metod szkoleniowych do Państwa potrzeb.


Nasze szkolenia adresowane są do:

Psychologów, pedagogów, logopedów, terapeutów, nauczycieli, trenerów, coachów, pracowników służby zdrowia, osób pracujących z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, studentów m.in. kierunków: psychologia, pedagogika oraz wszystkich osób zainteresowanych.

 Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
550414 Unikalnych wizyt  |   Powered by powered by php-fusion v6.01.6 Š 2003-2005   |   Theme Excingomagus v1.20 Design by Nick56

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie